7 sonuçtan 1 ile 7 arası
 1. #1
  CEZALI
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Yer
  Bir ş erefsizi sevdim
  Mesajlar
  8.706
  Ettiği Teşekkür
  77
  26 mesaja 26 teşekkür aldı

  Standart Ara Açmak ve Soğutmak Uzaklaştırmak İçin Dua , ara açma duası, iki kişiyi birbirinden ayıran dua, uzaklaştırma duası, arabozan karı kocanın arasını açanı uzaklaştırma duası..  Ara açmak,uygunsuz iki kişinin aralarını soğutmak, hilebaz ortaklıkların arasını bozmak ve bunları birbirine düşman etmek sihrine karşı rukye ayetleri okunur.
  Bu dua hem sevgiyi hem nefrete aynı etkiyi yapıyor. Sizin niyetiniz ne ise ona etki ediyor..

  Aşırı sevgi, aşırı nefret, hayal görmeler, cinnet,c insel güçsüzlük gibi olaylarda şu ayet okunmalıdır:

  ’Ve ülkıyes seharatü sacidin.’’ Ayeti (30) defa okunur

  Rukye ayetleri

  RUKYE USULU TEDAVİ VE RUKYE AYETLERİ


  1-Fatiha
  2-Bakara-1-5
  3-Bakara-163-164
  4-Bakara-255-258
  5-Bakara-285-286
  6-Ali imran-1 8-1 9
  7-A'raf 54-56
  8-Müminun-115-1 1 8
  9-Saffat-1-10
  10-Ahkaf.-29-32
  11-Rahman
  12-Hasr-21-24
  1 3-Cin-1-9
  14-Hümeze
  15-Ihlas
  16-Fela k
  17-Nas
  Dua, Efsun, Muska, Sihirbaz ve Üfürükçülerin okudukları şeyler ;
  İbn Hacer El- Askalani Alimlerin şu üç şartın bulunmasıyla RUKYE nin caiz olacağı üzerine görüşbirliği içerisinde olduklarını bildirmektedir. Allahu Tealanın Kelamıyla (ayetlerle) isimleri veya sıfatlarıyla olması, Arap diliyle veya başka bir dille anlaşılır olacak şekilde yapılması, Yapılan RUKYE nin bizzat faydasının dokunduğuna değil, umulan faydanın ve “ŞİFA” nın Allahu Teala tarafından gönderildiğine inanılması (Fethul Bari, x, 206)

  RUKYE MUBAH - HARAM VE ŞİRK OLMAK ÜZERE ÜÇ ÇEŞİTTİR;
  MUBAH OLAN RUKYE :
  Kur-an ı Kerim den Ayetlerle Allahu Teala nın isim ve sıfatlarıyla, Arapça ve anlamı anlaşılır bir dille yapıldığı takdirde MÜBAHTIR. Hz. AİŞE (R.ANH) dan rivayet edilen bir Hadis-i Şerifte şyle denilmektedir:

  Resulullah (S.A.V.) son hastalığından muavvizeteyni okuyup kendisine üflüyordu. Hastalığı ağırlaştığı zaman onları okuyarak üzerine üflüyor ve onların bereketi için elini meshediyordu (Buhari Tıp, 32-Müslim, selam 51-52).

  Yine Hz. AİŞE (R.ANH) Resulullah (S.A.V.) in hastalığından bahsederken şunları söylemektedir: Resulullah (S.A.V.) yatağa düştüğü zaman İHLAS SURESİ ve MUAVVİZETEYN in tamamını okuyarak avucuna üfledi. Ve sonra elleriyle yüzünü ve vücudunun elinin yetiştiği her tarafını meshetti (Bugari, Tıb 39)

  HARAM OLAN RUKYE :
  Anlaşılmaz sözler, anlamsız kesik harfler, bilinmeyen isimler, bilenlerin arapçadan başka bir dille RUKYE yapması, demir,tuz kullanarak veya ip bağlayarak RUKYE YAPILMASI HARAM KILINMIŞTIR. Fayda verdiği tecrübe edilmiş uygulamalar bunun dışındadır. Şabir (R.A.) dan şöyle rivayet edilmektedir.

  ŞİRK OLAN RUKYE :
  Allahu Teala dan başkasına dua ederek, sığınarak veya yardım dilenerek yapılan RUKYE “ŞİRK” tir. Meleklerin, Peygamberlerin, Cinlerin ve benzeri varlıkların isimleriyle RUKYE yapmak gibi bunların tamamı Allahu Tealaya Şirk koşmaktır.

  Ümmetimden yetmişbin kişi hesapsız olarak Cennete girecektir. Onlar Efsun yapmayanlar Teşeun etmeyenler, vücutlarını dağlamayanlar ve ancak Rablerine tevekkül edenlerdir. Bunun (Buhari, Tıp 17 : Müslim, İman, 372) kendiliğinden istenmediği halde Müslüman kardeşine RUKYE yapması bunun dışındadır. Bu Resulullah (S.A.V) nın şu hadisine göre müstehaptır. İçinizden her kim kardeşine yardım etmeye güç yetiriyorsa bunu yapsın (kaynak: Müslim,Selam,63).

  DUALARLA TEDAVİ (RUKYE) : İbn u Abbas (R.A) anlatıyor “Resulullah (S.A.V) hummaya ve bütün ağrılara karşı şu duayı okumamızı öğretmiştir”

  “BİSMİLLAHİ L – KEBİRİ EÜZÜ BİLLAHİ L – AZİMİ MİN KÜLLİ IRKIN NA ARIN VE MİN ŞERRİ HARRİ N NAR”

  “ULU ALLAH IN ADIYLA KANLA KABARAN HER BİR DAMARDAN VE ATEŞ HARARETİ NİN ŞERRİNDEN BÜYÜK ALLA A SIĞINIRIM”. (KÜTÜP SİTTE-3996)
  [/B]

  Osman İbn-u Ebi l- as (R.A) anlatıyor.
  Resulullah (S.A.V.) a Müslüman olduğum günden beri bedenimde çekmekte olduğum bir ağrımı söyledim ; Bana “elini vücudunda ağrıyan yerin üzerine koy ve şu duayı oku buyurdu.

  Dua şu idi ; “3 KERE BİSMİLLAH” tan sonra 7 kere “EÜZÜ Bİ-ÜZZETİLLAHİ VE KUDRERİHİ MİN ŞERRİ MA ECİDU VE UHAZİRU”

  Bedenimde çekmekte olduğum şu hatalığın şerrinden Allah ın izzet ve kudretine sığınıyorum diyecektim, bunu birçok kereler yaptım. Allahu Teala Hz. Leri benden hastalığı giderdi. Bunu ehlime ve başkalarına söylemekte hiç geri kalmadım. “KÜTÜB-İ SİTTE 4002”

  Ebu Leyla El-Ensari (R.A.) anlatıyor: birgün ben Resulullah (S.A.V.) Efendimizin yanında otururken Efendimize bir bedevi geldi “hasta bir erkek kardeşin var” dedi. Resulullah (S.A.V.) kardeşinin hastalığı nedir? Diye sordu … kardeşimde bira delilik var dedi. “git onu bana getir” buyurdular. Adam gitti kardeşini getirdi, Resulullah (S.A.V.) önüne oturttu.

  1-FATİHA-I ŞERİFE
  2- BAKARA SURESİNİN BAŞINDAN İLK 4 AYETİ VE ORTALARINDAN “VE İLAH İLAHÜKÜM İLAHÜN VAHİYDÜN” AYETİNİ
  3-AYETE L KÜRSİ “SONUNDAN İSE 3 AYETİ”
  4-AL-İ İMRAN DAN 1 AYET “ ŞEHİTALLAHU ENN AHULA İLAHE İLLAHU” AYETİ
  5-A-RAF SURESİNDEN 1 AYET “İNNE RABBİKUMLLEZİ HALAGA” AYETİ
  6- MÜ-Mİ NÜN SURESİNDEN 1 AYET “VE MEN YEDEA MA ALLAHİ İLAHEN AHARE LA BERHANE LEHU” AYETİ
  7- CİN SURESİNDEN 1 AYET “ VE ENNEHU TUALA CEDDÜ RABBİNA MATTEHAZA SAHİBETEN VELEDEN” AYETİ.
  8- SAFFAT SURESİNİN BAŞINDAN ONUNCU AYETE KADAR.
  9- HAŞİR SURESİNİN SONUNDAN ÜÇ AYET
  10- İHLAS-FELAK-VE NAS SURELERİ BİRER DEFA Bunların tamamını okuyarak ona afsun yaptığını işittim.Bunun üzerine Bedevi ayağa kalktı ve tamamen iyileşti.(KÜTÜP-İ SİTTE-70**)

 2. #2
  CEZALI
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Yer
  Bir ş erefsizi sevdim
  Mesajlar
  8.706
  Ettiği Teşekkür
  77
  26 mesaja 26 teşekkür aldı

  Standart

  Arayı soğutmak için

  Önce kim için yapılıyorsa "falan kişi falancadan soğusun" diye niyet ediliyor sonra 30 defa VE ÜLKİYES SEHARATÜ SACİDİN ve 7 adet Ayet-el Kürsü
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
  Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.


  okunuyor, ardından Araf suresi 120.ayeti "Ve ulkıyes seharatu sâcidîn(sâcidîne)." okunur.. Bu işleme niyetiniz oluncaya kadar devam ediniz..

  Ayrılık Duası
  Bir kişiyi birinden ayırma için yapılan duadır. Örnek istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için **78 kere: ”KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK” duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.

  Ayrıca sevdiğiniz insan eğer size yüz vermiyor ve başkası ile arkadaşlık yapıyorsa bu dua sayesinde aralarını bozabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın birlikte olduğu kişi ile arası bozulacak hatta düşman olacak ve tekrar sana dönmesinde etkili olacaktır.

  İKİ KİŞİ ARASINDA DÜŞMANLIK YARATMAK
  Niyeti iki kişi arasında düşmanlık yaratmak için, kim tarafından yapılacaksa o kişi yatsı namazından evvel karanlık bir odaya alınarak birbirlerine düşman olmaları istenen kişilerin ismi öğrenildikten sonra, sırtı güneye yani kıbleye gelecek şekilde dizlerinin üzerine oturtulup daha önceden okunup üflenmiş olan tuz ve su karışımından yedi damla başına damlatılır, ardından birbirlerine düşman olmaları istenen isimleri harf sayısı kadar kişinin çevresinde ve her seferinde LANETULLAHİALEYH diyerek dönülür.
  Kişi aydınlık bir odaya ateşin başına gönderilerek karanlık odada cin süresi okunduktan sonra ateşin yanına gidilip kişinin yüzüne doğru üflenip diğer kişilerin ismi zikredilerek 7 kez LANET diyerek ateşe tükürülür.Bu durum yine aynı saatte iki gün daha tekrarlanır. Üçüncü gün tekrarı hemen sonunda bir taş parçasının üzerine
  3(şın)1(mim)2(vav) yazıp ateşin üzerinde bir tur döndürülüp kişinin iki meme arasına değdirerek geri çekildikten sonra Cin süresi okunup üflenir. Daha önceden okunup üflenmiş bir kaşık tuz bir naylona sarıldıktan sonra taşla birlikte kişiye verilir.
  Kişi taşı kadının kapısının altında bir yere gizlice sakladıktan sonra tuzu ise erkeğin kapısı altına gizli bir yere saklanır. 3. #3
  CEZALI
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Yer
  Bir ş erefsizi sevdim
  Mesajlar
  8.706
  Ettiği Teşekkür
  77
  26 mesaja 26 teşekkür aldı

  Standart

  Bir kimsenin sevgilisi, değişik nedenler yüzünden, elinden alındığında veya iki kişiyi ayırmak, soğutmak ve birbirinden uzaklaştırmak için Araf suresi 120.ci ayeti Merih ve Zuhal saatlerinde (Tefrik, buğuz, adavet saatlerinde) Her gün 30 defa okunur. Sadece hak edene yapalım diyorum, haksız uygulamalar sahibine geri döner artık biliyoruz… …


  Pazar:
  Zuhal/saat 05.00
  Merih/saat 07.00
  Zuhal/saat 12.00

  Pazartesi:
  Zuhal/saat 02.00
  Merih/saat 04.00
  Zuhal/saat 09.00
  Merih/saat 11.00

  Salı:
  Merih/saat 01.00
  Zuhal/saat 06.00
  Merih/saat 08.00

  Çarşamba:
  Zuhal/saat 03.00
  Merih/saat 05.00
  Zuhal/saat 10.00
  Merih/saat 12.00

  Perşembe.
  Merih/saat 02.00
  Zuhal/saat 07.00
  Merih/saat 09.00

  Cuma:
  Zuhal/saat 04.00
  Merih/saat 06.00
  Zuhal/saat 11.00

  Cumartesi:
  Zuhal/saat 01.00
  Merih/saat 03.00
  Zuhal/saat 08.00
  Merih/saat 10.00

 4. #4
  CEZALI
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Yer
  Bir ş erefsizi sevdim
  Mesajlar
  8.706
  Ettiği Teşekkür
  77
  26 mesaja 26 teşekkür aldı

  Standart

  YEDİ AYETLER VE SIRLARI
  Bismillahirrahmanirrahiym
  * Kul len yüsıybena illa ma ketebellahü lena hüve mevlana ve alellahi fel
  yetevekkelil mü’minun
  *Bismillahirrahmanirrahiym* Ve in yemseskellahü bi durrin fe la kaşife lehu illa hu
  * Ve in yüridke bi hayrin fe la radde li fadlihi yüsiybü bihi men yeşaü min ıbadihi ve hüvel ğafurur rahiym
  *Bismillahirrahmanirrahiym*
  Ve ma min dabbetin fil erdı illa alellahi rizkuha ve ya’lemü müstekarraha* Ve müstevdeaha küllün fi kitabin mübin
  * Bismillahirrahmanirrahiym
  * İnni tevekkeltü alellahi rabbi ve rabbiküm* Ma min dabbetin illa hüve ahızün bi nasıyetiha*İnne rabbi ala sıratın mustekıym
  * Bismillahirrahmanirrahiym
  * Ve ke eyyin min dabbetin la tahmilü rizkahellahü yerzükuha ve iyyaküm ve hüves semiy’ul alim
  * Bismillahirrahmanirrahiym*
  Ma yeftehıllahü lin nasi min rabbetin fe la mümsike leha ve ma yümsik fe la mürsile lehu min ba’dihi ve hüvel azizül hakiym
  * Bismillahirrahmanirrahiym* Ve lein seeltehüm men halekas semavati vel erda le yekulünnellah* Kul efe raeytüm ma ted’une min dunillahi in eradeniyellahü bi durrin hel hünne kaşifatü durrıhi ev eradeni bi rahmetin hel hünne mümsikatü rahmetihi kul hasbiyellahü aleyhi yetevekkelül mütevekkilun*
  Sırları: Ka’bül Ahbar (r.a.) buyuruyor ki: “Bu ayetleri okuduğun takdirde yer ve gök afetlerinden, belalardan, düşmanın şerrinden, sihirbazın sihrinden bu duanın bereketiyle emin olursun.”(Mecmeatü’l-Ahzab)
  Bismillâhirrahmânirrahîm
  Kul len yüsıybena illa ma ketebellahü lena hüve mevlana ve alellahi fel yetevekkelil mü’minun
  Kurân Referansı: (Tevbe Suresi 51 )
  Anlamı: De ki: “Bizim başımıza ancak, Allah’ın bizim için yazdığı şeyler gelir. O, bizim yardımcımızdır. Öyleyse mü’minler, yalnız Allah’a güvensinler.”

  Bismillâhirrahmânirrahîm
  Ve in yemseskellahü bi durrin fe la kaşife lehu illa hu* Ve in yüridke bi hayrin fe la radde li fadlihi yüsiybü bihi men yeşaü min ıbadihi ve hüvel ğafurur rahiym
  Kurân Referansı: (Yunus Suresi 107 )
  Anlamı: Eğer Allah sana herhangi bir zarar verecek olursa, bil ki onu, O’ndan başka giderebilecek yoktur. Eğer sana bir hayır dilerse, O’nun lütfunu engelleyebilecek de yoktur. O, bunu kullarından dilediğine eriştirir. O, çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

  Bismillâhirrahmânirrahîm
  Ve ma min dabbetin fil erdı illa alellahi rizkuha ve ya’lemü müstekarraha* Ve müstevdeaha küllün fi kitabin mübin
  Kurân Referansı: (Hûd Sûresi 6 )
  Anlamı: Yeryüzünde hiçbir canlı yoktur ki, rızkı Allah’a ait olmasın. Her birinin (dünyada) duracakları yeri de, (öldükten sonra) emaneten konulacakları yeri de O bilir. Bunların hepsi açık bir kitapta (Levh-i Mahfuz’da yazılı)dır.
  Bismillâhirrahmânirrahîm
  İnni tevekkeltü alellahi rabbi ve rabbiküm* Ma min dabbetin illa hüve ahızün bi nasıyetiha*İnne rabbi ala sıratın mustekıym
  Kurân Referansı: (Hûd Sûresi 56 )
  Anlamı: “İşte ben, hem benim, hem sizin Rabbiniz olan Allah’a dayandım. Yeryüzünde bulunan hiçbir canlı yoktur ki, Allah, onun perçeminden tutmuş olmasın. Şüphesiz Rabbim dosdoğru bir yol üzerindedir.”
  Bismillâhirrahmânirrahîm
  Ve ke eyyin min dabbetin la tahmilü rizkahellahü yerzükuha ve iyyaküm ve hüves semiy’ul alim
  Kurân Referansı: (Ankebut Suresi 60 )
  Anlamı: Nice canlı var ki, rızkını (yanında) taşımıyor. Onlara da size de rızık veren Allah’tır. O, her şeyi işitir ve bilir.

  Bismillâhirrahmânirrahîm
  Ma yeftehıllahü lin nasi min rabbetin fe la mümsike leha ve ma yümsik fe la mürsile lehu min ba’dihi ve hüvel azizül hakiym*
  Kurân Referansı: (Fatir Sûresi 2 )
  Anlamı: Allah, insanlar için ne rahmet açarsa, artık onu tutacak (engelleyecek) yoktur. Neyi de tutarsa, bundan sonra onu gönderecek yoktur. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.
  Bismillâhirrahmânirrahîm
  Ve lein seeltehüm men halekas semavati vel erda le yekulünnellah* Kul efe raeytüm ma ted’une min dunillahi in eradeniyellahü bi durrin hel hünne kaşifatü durrıhi ev eradeni bi rahmetin hel hünne mümsikatü rahmetihi kul hasbiyellahü aleyhi yetevekkelül mütevekkilun*
  Kurân Referansı: (Zümer Sûresi 38 )
  Anlamı: Andolsun, eğer onlara, “Gökleri ve yeri kim yarattı?” diye sorsan elbette, “Allah”, derler. De ki: “Peki söyleyin bakalım? Allah’ı bırakıp da ibadet ettikleriniz var ya; eğer Allah bana herhangi bir zarar dokundurmak isterse, onlar Allah’ın dokundurduğu zararı kaldırabilirler mi? Yahut Allah bana bir rahmet dilese, onlar O’nun rahmetini engelleyebilirler mi?” De ki: “Allah bana yeter. Tevekkül edenler ancak O’na tevekkül ederler.”
  Bu Ayetlerin Sırları ve Havâssı
  Ka’bül Ahbar (r.a.) buyuruyor ki: “Bu ayetleri okuduğun takdirde yer ve gök afetlerinden, belalardan, düşmanın şerrinden, sihirbazın sihrinden bu duanın bereketiyle emin olursun.” (Mecmeatü’l-Ahzab)
  Muaz bin Cebel Hazretleri’nden naklolunan bir rivayete göre;
  --Kur’an’da yedi âyeti kerîme vardır.Herhangi bir mü’min bunları tahâreti kâmile ile üzerinde taşır ise, bütün canlı mahlûkatın dili o kimseye karşı bağlanmış olur ve o kimse hakkında herhangi kötü bir kelime sarf edemezler.
  --Ayrıca bu âyetleri taşıyan kimseyi her gören sever, onu taltif eder ve taleplerini de severek yerine getirir.
  --Üzerinde bulunan dünya ve ahrete ait her çeşit üzüntü gam ve kederleri yok olur.
  --Kimse ona zarar veremeyeceği gibi bu ayetlerin bereketiyle bütün düşmanlarına galip gelir.
  İmam Şehabettin Hazretleri’nin ise “Fevâid” isimli eserinde Kâ’b el-Ahbar /r.a) dan naklettiği bir rivayete göre; “Ben bizzat kendim bu ayetleri olduğum zaman gökyüzü yere inse ve yer ile gök birbiri üstüne kapansa bana herhangi bir zarar olur diye hiç endişe duymam ve Allah bana bu âyetler bereketiyle bir imdat yolu gösterip beni kurtarır”
  Yine hadisi şerifte nakledildiğine göre “Bir mü’min inanç ve tahareti kamile bu 7 ayeti okumaya devam eder ise gökten dünyaya Uhud dağı büyüklüğünde azap ve belalalr yağsa, bu ayetleri okuyan kimseye bu ayetlerin bereketiyle hiçbir zarar erişmez ve o kişi bütün belaları üzerinden def eder”
  Yine İmam Şehabettin hazretlerinin Hz. Ali (r.a) den yaptığı bir rivayet şöyledir: “Her kim bu ayetleri sabah ve akşam okumaya devam eder ise Allah o kimseyi zamanın hileleinden düşmanların ve hasetçilerin kurdukları tuzaklardan ve her çeşit şer ve belalardan koruru ve kendini himayesi altına alır”
  Ey Allahın azizi kulu! Sen bu âyetleri okumakla yada en azından mesut bir saatte güzelce temiz bir kağıt üzerine yazarak yanında bulundurmakla kendini fani dünyanın akla hayale gelen ve gelmeyen bin türlü fitne fesat ve belalarına karşı kale içerisine almış olursun.Bu ayetler inanan her insan için zırhtır.

 5. #5
  CEZALI
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Yer
  Bir ş erefsizi sevdim
  Mesajlar
  8.706
  Ettiği Teşekkür
  77
  26 mesaja 26 teşekkür aldı

  Standart İstemediğin birini uzaklaştrımak

  İstemediği birini uzaklaştırmak

  19 gece arka arka ya okunur.
  *-Abdest alıp Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır
  *-Kıbleye karşı oturarak
  *-Niyet edilir
  * 21 defa Selavatu selam okunur
  * 1 adet Fatiha
  *3 adet İhlas
  * 15 adet Ayet-el Kür-si
  * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
  Kale haza firaku beyni ve beynek

  * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur

 6. #6
  CEZALI
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Yer
  Bir ş erefsizi sevdim
  Mesajlar
  8.706
  Ettiği Teşekkür
  77
  26 mesaja 26 teşekkür aldı

  Standart Esmaül Hüsna’nın okunma saatleri (Günlere göre), Duaların okuma saatleri,

  DUALARIN OKUNMA SAATLERİ

  PAZAR GÜNÜ
  GÜNEŞ SAATİ (SABAH )
  ZÜHRE SAATİ (KUŞLUK- SABAH 8 )
  MERİH SAATİ (AKŞAM)
  UTARİD SAATİ (zevâl güneşin tam tepe noktaya ulaştığı an )
  AY(KAMER) SAATİ (ÖĞLE )

  PAZARTESİ GÜNÜ
  AY(KAMER) SAATİ (SABAH 8 )
  GÜNEŞ SAATİ (ÖĞLE İLE İKİNDİ ARASI )
  ZÜHRE SAATİ (İKİNDİ )
  MERİH SAATİ (ÖĞLE )
  UTARİD SAATİ (AKŞAM )

  SALI GÜNÜ
  MERİH SAATİ (SABAH 8 )
  GÜNEŞ SAATİ (KUŞLUK-SABAH 8 )
  ZÜHRE SAATİ (Zeval yani güneşin tam tepe noktaya ulaştığı an )
  UTARİD SAATİ (ÖĞLEN )
  AY(KAMER) SAATİ (Mabeyin-mâ-beyn;,yani öğle ile ikindi arası )

  ÇARŞAMBA GÜNÜ
  UTARİD SAATİ (SABAH 8 )
  GÜNEŞ SAATİ (İKİNDİ )
  ZÜHRE SAATİ (AKŞAM )
  MERİH SAATİ (Mabeyin-mâ-beyn; öğle ile ikindi arası )
  AY(KAMER) SAATİ (KUŞLUK-SABAH 8 )

  PERŞEMBE GÜNÜ
  MÜŞTERİ SAATİ (SABAH 8 )
  UTARİD SAATİ (Mabeyin-mâ-beyn; öğle ile ikindi arası )
  GÜNEŞ SAATİ (Zeval Yani güneşin en tepe noktaya ulaştığı saat )
  ZÜHRE SAATİ (ÖĞLE )
  MERİH SAATİ (KUŞLUK SABAH 8 )
  AY(KAMER) SAATİ (İKİNDİ )

  CUMA GÜNÜ
  GÜNEŞ SAATİ (AKŞAM )
  ZÜHRE SAATİ (SABAH )
  MERİH SAATİ (İKİNDİ )
  UTARİD SAATİ (KUŞLUK SABAH 8 )
  AY(KAMER) SAATİ (zevâl; Güneşin tam tepeye ulaştığı an )

  CUMARTESİ GÜNÜ
  GÜNEŞ SAATİ (ÖĞLE )
  ZÜHRE SAATİ (Mabeyin-mâ-beyn;,yani öğle ile ikindi arası )
  MERİH SAATİ (zevâl güneşin tam tepe noktaya ulaştığı an )
  UTARİD SAATİ (İKİNDİ )
  AY(KAMER) SAATİ (AKŞAM )

  *****************

  GÜNDÜZ OKUMA CETVELİ

  Pazar:

  Güneş /saat 01.00
  Zühre/saat 02.00
  Utarit/saat 03.00
  Ay/saat 04.00
  Zuhal/saat 05.00
  Müşteri/saat 06.00
  Merih/saat 07.00
  Güneş/saat 08.00
  Zühre/saat 09.00
  Utarit/saat 10.00
  Ay/saat 11.00
  Zuhal/saat 12.00

  Pazartesi:
  Ay/saat 01.00
  Zuhal/saat 02.00
  Müşteri/saat 03.00
  Merih/saat 04.00
  Güneş/saat 05.00
  Zühre/saat 06.00
  Utarit/saat 07.00
  Ay/saat 08.00
  Zuhal/saat 09.00
  Müşteri/saat 10.00
  Merih/saat 11.00
  Güneş/saat 12.00

  Salı:
  Merih/saat 01.00
  Güneş/saat 02.00
  Zühre saat 03.00
  Utarit/saat 04.00
  Ay/saat 05.00
  Zuhal/saat 06.00
  Müşteri/saat 07.00
  Merih/saat 08.00
  Güneş/saat 09.00
  Zühre/saat 10.00
  Utarit/saat 11.00
  Ay/saat 12.00

  Çarşamba:
  Utarit/saat 01.00
  Ay/saat 02.00
  Zuhal/saat 03.00
  Müşteri/saat 04.00
  Merih/saat 05.00
  Güneş/saat 06.00
  Zühre/saat 07.00
  Utarit/saat 08.00
  Ay/saat 09.00
  Zuhal/saat 10.00
  Müşteri/saat 11.00
  Merih/saat 12.00

  Perşembe.
  Müşteri/saat 01.00
  Merih/saat 02.00
  Güneş/saat 03.00
  Zühre/saat 04.00
  Utarit/saat 05.00
  Ay/saat 06.00
  Zuhal/saat 07.00
  Müşteri/saat 08.00
  Merih/saat 09.00
  Güneş/saat 10.00
  Zühre/saat 11.00
  Utarit/saat 12.00

  Cuma:
  Zühre/saat 01.00
  Utarit/saat 02.00
  Ay/saat 03.00
  Zuhal/saat 04.00
  Müşteri/saat 05.00
  Merih/saat 06.00
  Güneş/saat 07.00
  Zühre/saat 08.00
  Utarit/saat 09.00
  Ay/saat 10.00
  Zuhal/saat 11.00
  Müşteri/saat 12.00

  Cumartesi:
  Zuhal/saat 01.00
  Müşteri/saat 02.00
  Merih/saat 03.00
  Güneş/saat 04.00
  Zühre/saat 05.00
  Utarit/saat 06.00
  Ay/saat 07.00
  Zuhal/saat 08.00
  Müşteri/saat 09.00
  Merih/saat 10.00
  Güneş/saat 11.00
  Zühre/saat 12.00


 7. #7
  Junior Member
  Üyelik tarihi
  Apr 2013
  Mesajlar
  1
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  Alıntı Derin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Arayı soğutmak için

  Önce kim için yapılıyorsa "falan kişi falancadan soğusun" diye niyet ediliyor sonra 30 defa VE ÜLKİYES SEHARATÜ SACİDİN ve 7 adet Ayet-el Kürsü
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
  Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.


  okunuyor, ardından Araf suresi 120.ayeti "Ve ulkıyes seharatu sâcidîn(sâcidîne)." okunur.. Bu işleme niyetiniz oluncaya kadar devam ediniz..

  Ayrılık Duası
  Bir kişiyi birinden ayırma için yapılan duadır. Örnek istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için **78 kere: ”KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK” duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.

  Ayrıca sevdiğiniz insan eğer size yüz vermiyor ve başkası ile arkadaşlık yapıyorsa bu dua sayesinde aralarını bozabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın birlikte olduğu kişi ile arası bozulacak hatta düşman olacak ve tekrar sana dönmesinde etkili olacaktır.

  İKİ KİŞİ ARASINDA DÜŞMANLIK YARATMAK
  Niyeti iki kişi arasında düşmanlık yaratmak için, kim tarafından yapılacaksa o kişi yatsı namazından evvel karanlık bir odaya alınarak birbirlerine düşman olmaları istenen kişilerin ismi öğrenildikten sonra, sırtı güneye yani kıbleye gelecek şekilde dizlerinin üzerine oturtulup daha önceden okunup üflenmiş olan tuz ve su karışımından yedi damla başına damlatılır, ardından birbirlerine düşman olmaları istenen isimleri harf sayısı kadar kişinin çevresinde ve her seferinde LANETULLAHİALEYH diyerek dönülür.
  Kişi aydınlık bir odaya ateşin başına gönderilerek karanlık odada cin süresi okunduktan sonra ateşin yanına gidilip kişinin yüzüne doğru üflenip diğer kişilerin ismi zikredilerek 7 kez LANET diyerek ateşe tükürülür.Bu durum yine aynı saatte iki gün daha tekrarlanır. Üçüncü gün tekrarı hemen sonunda bir taş parçasının üzerine
  3(şın)1(mim)2(vav) yazıp ateşin üzerinde bir tur döndürülüp kişinin iki meme arasına değdirerek geri çekildikten sonra Cin süresi okunup üflenir. Daha önceden okunup üflenmiş bir kaşık tuz bir naylona sarıldıktan sonra taşla birlikte kişiye verilir.
  Kişi taşı kadının kapısının altında bir yere gizlice sakladıktan sonra tuzu ise erkeğin kapısı altına gizli bir yere saklanır.


  Ve ulkıyes sehareti sacidini okuyup sonra ayetl kursi sonra o dua sonra tekrar mi sacidini okuyacağız lütfen acil cevap verin

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 01-12-2013, 08:46 PM
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-29-2010, 02:23 PM
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-08-2010, 09:08 PM
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-04-2010, 10:29 PM
 5. Aborjinin duası
  By Derin in forum Güzel Yazılar
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-16-2009, 02:44 PM

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
site ekle site ekle
Genel Genel

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242